Boeing Maket Uçaklar

 

Uçakla ilk seyahatinizi hatırlıyor musunuz? O kalkış ve iniş anında yaşadığınız tatlı heyecanı, bulutların tepesinde olmanın size hissettirdiklerini, güneşin doğuşunu ya da batışını gökyüzünde izlediğinizi. Belki balayınıza bir uçakla çıktınız. Hayalini kurduğunuz eğitimi almak için o yıllardır girmeyi beklediğiniz okula bir uçakla uçtunuz.

Hayatınızın aşkını bir uçak yolculuğunda buldunuz. Ya da hayatını gezmeye, dünyayı keşfetmeye adamış bir gezginsiniz ve ömrünüz art arda bindiğiniz uçaklarda geçiyor. Yurt dışında yaşayan sevgilinizi görmeye bir uçakla gittiniz. Kısacası herkesin hayatında tatlı ve unutulmaz anılara sahiptir uçaklar. Boeing firması da siz anılarınızı daima taze tutun diye, gerçeğiyle birebir aynı, ölçekli maket uçakları sizin için tasarlanır. Boeing maket uçaklar ile ilgili detaylar yazımızda.

Ölçekli ya da ölçeksiz seçenekleriyle gerçek uçaklara çok fazla benzeyen maketleri alt kısımlarında yer alan platform sayesinde istediğiniz düz zemine yerleştirebilirsiniz. 200 ölçekteki Boeing 777 – 300ER, Beoing 787 – 8, Boeing 737 – 900 ve Boeing 737 – 700 modellerini boyutları biraz büyük olduğu için daha geniş alanlarda, masa yerine zemin üzerinde, ya da mekânınızda sadece bu maketi sergilemek için kullanacağınız küçük bir sehpa ile sergileyebilirsiniz. Küçük ölçeklerde uçak ayrıntılarını daha iyi görebileceğiniz için 200 ölçekteki maketler size aslına en yakın ürünleri sunar. Gerçek modellerden birebir uyarlanarak yapılan maketler bu konuda ayrı bir hayranlığınız var ise sizi çok mutlu edecek.

Biraz daha küçük modelleri tercih etmek isterseniz Boeing 747 – 400, Boeing 747 Dream Lifter, Boeing 737 – 800 Die Cast ve Boeing 777 – 300ER modelleri 1/400 ölçekte olmaları sebebiyle çok daha az yer kaplayan ve daha küçük alanlara rahatlıkla yerleştirebileceğiniz ürünler.

FO,7144,59,787-8-1-200-scale-model-ucak

            Ya da tüm bunların dışında özel olarak üretilmiş olan Boeing 737 – 900 Die Cast, Boeing 737 – 700 Die Cast, Boeing 787 Die Cast Toy, Boeing 747 – 8 Intercontinental, Boeing 747 – 8F Freighter Die ve Boeing 737 – 900 Scale Modelini isterseniz bir zemin üzerine yerleştirmek isterseniz saklamak ya da oyuncak olarak kullanmak, hediye etmek için alabilirsiniz.

İster kendiniz için saklayabileceğiniz isterseniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Boeing maket uçaklar ile uçak tutkunuzu evinize, ofisinize taşıyabilir, en güzel anılarınızın daima sizinle birlikte olmalarını sağlayabilirsiniz. Hediye edilebilecek en güzel şeylerden biri birlikte mutlu anlar paylaştığınız birisine o anları anımsatacak, o anları yaşamanızı sağlamış şeydir.